Zapisz się na newsletter, a będziemy Ci wysyłali BEZPŁATNE porady biznesowe.

Powiadomimy Cię też o rozpoczęciu zapisów.

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki wiedzy, jaką zdobędziesz na naszym szkoleniu, unikniesz wielu błędów prawnych, które mogą naprawdę sporo kosztować.

REALNE KORZYŚCI

JAK BEZPIECZNIE
PROWADZIĆ BIZNES

W CZASACH KRYZYSU

I NIE TYLKO

Wykorzystując informacje ze szkolenia możesz ograniczyć wydatki oraz ryzyko związane
z nieudanymi transakcjami.

Jest nam bardzo miło, że odwiedziłeś tę stronę. Być może nas nie znasz, więc najpierw się przedstawimy.

Białe Kołnierzyki to jeden z najpopularniejszych w Polsce blogów o tematyce przestępczości gospodarczej i bezpieczeństwa prowadzenia biznesu. Na Facebooku obserwuje nas ponad 20 tys. osób, blog notuje po kilkanaście tysięcy odsłon miesięcznie (sporo jak na tak niszową tematykę), a opisywane przez nas mechanizmy są często cytowane przez znane media.


Współpracują z nami eksperci posiadający szeroką wiedzę prawniczą oraz praktycy dysponujący wyjątkowym doświadczeniem.

TERAZ I TY MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z TEGO UNIKALNEGO KNOW-HOW!

Niedawno stworzyliśmy prawdopodobnie najbardziej przydatny kurs dla przedsiębiorców w Polsce. Kurs, który omawia rzeczy naprawdę ważne dla Twojego biznesu. Rzeczy, które mogą stanowić o jego być albo nie być - szczególnie w trudnych czasach kryzysu. Podamy Tobie na tacy informacje, które:

umożliwią zaoszczędzenie wielu pieniędzy chociażby dzięki tzw. optymalizacji podatkowej,

pokażą, jak zredukować do minimum ryzyko prowadzenia biznesu związane np. z niewypłacalnością,

zabezpieczą Ciebie przed utratą całego majątku w przypadku niepowodzenia
w interesach.

46%

47%

57%

33%

Bezpieczeństwo

Według raportu firmy PwC za 2020 rok, aż 46% przebadanych polskich firm zadeklarowało, że zetknęły się w swojej działalności z przestępczością gospodarczą. Jak widzisz jest więc spora szansa na to, że i Twój biznes prędzej czy później trafi na oszustów.
My pomożemy Ci przygotować się na taką ewentualność
i zabezpieczyć się przed konsekwencjami!

Prawie 47% badanych przedsiębiorców stwierdziło, że w ciągu ostatnich lat miało poważne problemy natury prawnej (badanie
z roku 2019). Z pomocy prawnika skorzystało jednak tylko 33% firm. Kupując nasz kurs otrzymasz profesjonalną wiedzę, która zminimalizuje ryzyko wystąpienia kłopotów wymagających interwencji adwokata lub radcy prawnego.

Profesjonalizm

Blisko co trzeci polski przedsiębiorca jest niezadowolony z działań urzędników skarbowych, a 57% szefów firm poinformowało, że odwołuje się od decyzji pokontrolnych. Czy zatem można choć
w pewnym stopniu zabezpieczyć się przed problemami ze skarbówką…? Tak – w naszym szkoleniu będziemy mówić również o tym!

Użyteczność

TAK NA DOBRĄ SPRAWĘ, TEGO SZKOLENIA NIE POWINNIŚMY NAWET REKLAMOWAĆ

Ta wiedza po prostu jest tak istotna i niezbędna, że nie potrzebuje promocji i zachwalania. Dla niektórych firm może to wręcz być albo nie być. Do tego wszystko będzie przedstawione w maksymalnie uproszczonej formie, więc nie musisz być prawnikiem, aby to zrozumieć!

Możesz więc już teraz zapisać się na newsletter

W naszym newsletterze będziemy Tobie wysyłać ciekawe informacje oraz historie związane z praktycznym stosowaniem prawa w biznesie.

Uwaga! Kliknięcie nie oznacza zapisania się na kurs – tylko na newsletter!


Klikając nie jesteś zobowiązany do zakupu kursu! Oczywiście powiadomimy Ciebie o tym, kiedy rozpoczną się zapisy na nasze szkolenie – wtedy zdecydujesz, czy z niego skorzystać. Na razie to tylko niezobowiązujące zapisanie się na listę mailingową, a więc klikaj śmiało!

TYM, KTÓRZY JUŻ SIĘ ZAPISALI, DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE – TO ZOBOWIĄZUJE.

Jeśli jednak Ty nie jesteś do końca pewien, czy to kurs dla Ciebie, to też nie jest problem! Poniżej znajdziesz krótkie FAQ, czyli 7 najczęściej zadawanych pytań.

FAQ – 7 ważnych pytań

Pytanie 1: dla został stworzony kurs?


Dla osób już posiadających własne firmy lub dla tych, którzy dopiero chcą je założyć. Na ten moment kurs składa się z 3 modułów:


MODUŁ 1.1 – Jak zbudować strukturę redukującą ryzyko biznesowe do minimum

MODUŁ 1.2 – Optymalizacja ryzyka prowadzenia biznesu


MODUŁ 2.1 – Jak chronić swój majątek firmowy i prywatny, aby go nie stracić

MODUŁ 2.2 Windykacja należności

MODUŁ 2.3 Upadłości i antywindykacja


MODUŁ 3.1 Jak nie dać się okraść i co robić, gdy oskarżą nas u udział w karuzeli VAT Forma: materiały tekstowe


Pytanie 2: co konkretnie znajdę w tym kursie?


Szczegółowy spis tematów, jakie zawiera kurs zaprezentujemy w momencie rozpoczęcia zapisów. Ale już dziś możemy zdradzić, że Ty również będziesz mógł zdecydować o tym co kurs ostatecznie będzie zawierał! Po prostu jego zawartość jest aktualizowana przy stałej konsultacji z grupą kurantów. W takim modelu będziemy proponować konkretne zagadnienia, a uczestnicy wybiorą, które są z ich perspektywy najbardziej interesujące.


Pytanie 3: no dobrze, ale może trochę więcej konkretów…?


Ok. A więc dostaniesz ogrom praktycznej wiedzy – z kursu dowiesz się chociażby:

- jak bezpiecznie prowadzić biznes
- jak optymalizować ryzyko podatkowe

- jak zabezpieczyć majątek swojej firmy na wypadek problemów

- co robić, gdy pojawią się problemy z kontrahentami i Urzędem Skarbowym

- oraz wiele innych kwestii kluczowych dla każdego przedsiębiorcy!


Pytanie 4: i to wszystko znajdzie się w jednym kursie?


Tak! Ale uwaga! Na ten moment stworzyliśmy 3 moduły – będziesz mógł wybrać jeden z nich lub zakupić wszystkie i zgarnąć extra zniżkę! Naszym zdaniem zdecydowanie warto zamówić komplet, ale to już Ty zdecydujesz.


Pytanie 5: czy kurs będzie darmowy?


Nie – o tym uprzedzamy od razu. Wiedza, którą chcemy Tobie przekazać, jest warta wiele tysięcy złotych – tyle musiałbyś za nią zapłacić, gdybyś korzystał z usług prawników, doradców podatkowych i ekspertów ds. bezpieczeństwa biznesu. Tutaj otrzymasz ją o wiele taniej – po prostu efekt skali powoduje, że opłaca się nam ją sprzedawać za relatywnie niewielkie pieniądze.


Pytanie 6: dlaczego w ogóle mam kupować taki kurs, skoro w sieci jest tak wiele darmowej wiedzy, np. na różnych blogach czy portalach specjalistycznych?


Zgadza się, w sieci jest sporo wiedzy, ale… No właśnie, ale…

Po pierwsze nie znajdziesz tam odpowiedzi na wiele bardzo istotnych pytań, gdyż prawnicy i praktycy pewną część wiedzy zachowują dla tych, którzy za nią płacą. Tak to wygląda. Druga sprawa to to, że wiele informacji (szczególnie w komentarzach) to zwyczajne głupoty lub rzeczy, które nijak się mają do aktualnego stanu prawnego. A skoro tak, to stosując je w praktyce narażasz się na spore problemy. No i wreszcie trzecia rzecz: wszystkie informacje zawarte w kursie są podane w maksymalnie prostej formie, abyś nie musiał rozszyfrowywać skomplikowanych przepisów i czytać setek stron ustaw, odesłań do ustaw oraz uzasadnień wyroków sądowych. Bo znać przepis to jedna sprawa – trzeba go jeszcze odpowiednio zinterpretować w odniesieniu do stanu faktycznego!


Pytanie 7: jaką formę będzie miał ten kurs i czy będą jakieś bonusy?


Kurs ma formę częściowo tekstową, a częściowo video.

Pewne rzeczy lepiej bowiem przekazać tekstem, a o innych fajnie się słucha. Chcemy to więc połączyć w jedną, jak najlepiej strawną całość.


Co do bonusów natomiast, to będą np. takie:

- case study dostosowane do różnych rodzajów biznesu

- przydatne wzory dokumentów wraz z omówieniem

- możliwość skorzystania z konsultacji eksperta

- aktualizacje stanu prawnego przez 1 rok po zakupie kursu


Mówiąc szczerze uważamy, że to całkiem dobra oferta – kto wie, czy nie najlepsza na rynku!BRZMI FAJNIE? NO TO TERAZ NAJWAŻNIEJSZY KROK: ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Otrzymasz za darmo dużą dawkę ciekawych materiałów, które będziesz mógł wykorzystać dla lepszego i bardziej bezpiecznego prowadzenia swojego biznesu.


Nie musisz za nic płacić ani podpisywać żadnych umów. Nie będziesz nawet do niczego zobowiązany – kliknięcie nie oznacza zapisania się na kurs.


A kiedy już dowiesz się co chcemy umieścić w tym kursie, to sam zadecydujesz, czy go zakupić. Gotów do akcji? No to klik!

zapisuję się

Kiedy będę mógł się zapisać na właściwy kurs?

Na właściwy kurs będziesz się mógł zapisać za kilka tygodni. Nie martw się, na pewno tego nie przegapisz! Będziemy Ciebie informować w newsletterze, a dodatkowo polecamy śledzić nasz fanpage na Facebooku – tam też będziemy informować o rozpoczęciu zapisów!

Zapraszamy też do naszej grupy facebookowej Białe Kołnierzyki – o biznesie i nie tylko! Znajdziesz tam ponad 8 tysięcy osób zainteresowanych biznesem, w tym również milionerów
i osoby znane z mediów.
Sporo tam przydatnych tematów, a i ciekawe kontakty też można nawiązać…

Zatem do zobaczenia!


Już niedługo wrócimy do Ciebie z pierwszym materiałem!

Jeśli interesują Ciebie mechanizmy funkcjonowania przestępstw gospodarczych, schematy karuzel VAT oraz analizy ciekawych rozwiązań antyfraudowych, to zapraszam na naszego bloga. To jedno z niewielu miejsc w sieci, gdzie znajdziesz ponad 130 wpisów dotyczących działalności tzw. białych kołnierzyków – bez reklam i bez nachalnego promowania produktów.

SPRAWDŹ NASZĄ AKTYWNOŚĆ W MEDIACH

Już od kilku lat dzielimy się swoją wiedzą w różnych mediach, koncentrując się przy tym na merytorycznej stronie omawianych problemów. Czasami także inspirujemy dziennikarzy do zainteresowania się danym tematem. Poniżej kilka przykładowych artykułów.

Styczeń 1, 2018

Dziennik Gazeta Prawna: Przekręt z VAT (i nie tylko) w polskiej branży gamingowej

Polska branża gamingowa raczej średnio kojarzy się z nadużyciami w VAT i w podatku dochodowym. Tym bardziej wiele osób może zdziwić fakt, że podobne oszustwa są tam powszechne i do tego nawet w przypadku dużych graczy będących na świeczniku.

Pismo opublikował m.in. znany fanpage Białe Kołnierzyki, opisujący patologie w polskim biznesie. Pierwotnie istniały obawy co do autentyczności pisma, ale rozwiała je centrala KAS, która ustosunkowała się do sprawy i przyznała, że to nadgorliwość kieleckich urzędników i pismo nie odzwierciedla rzeczywistych zamierzeń fiskusa.

Inn Poland: Wyciekła tajna instrukcja fiskusa. Brać się za uczciwych, a oszustów zostawić, bo sprytniejsi.

Sierpień 9, 2020

Czytając medialne doniesienia tzw. przeciętny odbiorca może odnieść wrażenie, że dominującą formą przestępstw VAT-owskich były wyłudzenia nienależnych zwrotów podatku od wartości dodanej, powiązane niejednokrotnie z tzw. pustymi fakturami. Tymczasem rzeczywistość często bywała nieco inna, ponieważ w wielu branżach działały grupy przestępcze, dla których głównym źródłem zarobku było zawłaszczanie VAT-u praktycznie już na początku łańcucha sprzedaży.

Obserwator Gospodarczy: Prawdziwa mafia VAT działała w branży elektronicznej

Luty 9, 2020

Wywiad w "Przygody Przedsiębiorców"

KARUZELE VAT w Polsce!

Przygody Przedsiębiorców to jeden z najciekawszych profesjonalnych kanałów o tematyce biznesowej na polskim YouTube. Występują tam ludzie, którzy osiągnęli sukces i chcą się podzielić swoją wiedzą z innymi. W udzielonym wywiadzie możecie posłuchać o początkach działalności Białych Kołnierzyków oraz o podstawowych kwestiach związanych z bezpiecznym prowadzeniem biznesu.

POZNAJ OPINIE OSÓB, KTÓRE CZYTAJĄ BLOG LUB WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Wybrane wypowiedzi

Znakomite kompendium wiedzy praktycznej. Podziwiam za profesjonalizm i rzeczowość oraz przystępny język. Czytam codziennie!

Adam Domański

Jarosław Nowak

Pisane przez znawcę tematu spostrzeżenia na temat raka rzeczywistości gospodarczej współczesnej Polski. Legalne, półlegalne i nielegalne sposoby na poprawę wyniku ekonomicznego szemranego przedsiębiorstwa. Obrazowo, logicznie i bez kompromisów. Dla urzędników próba to być lektura obowiązkowa do porannego śniadania

Śledzę od początku, jeden z lepszych blogów w Polsce, tematyka zawsze na czasie

Maciej Maciej

Nareszcie trafił się ktoś, kto odważył się ukazać surową prawdę.

Marcin Trax

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

I dowiedz się, jak bezpiecznie zarządzać firmą oraz legalnie optymalizować koszty jej prowadzenia.

Partnerzy strategiczni

Eksperci w dziedzinie doradztwa podatkowego dla biznesu, bezpieczeństwa prowadzenia działalności gospodarczej oraz w rejestracji i prowadzeniu spółek za granicą.

Kancelaria radcowska z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa gospodarczego, ochrony majątku oraz upadłości firmowych i konsumenckich.

Strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo oraz do celów analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Kliknij w przycisk po więcej informacji.
Więcej informacji