SKUTECZNE ZABEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI

Nie da się w 100% wykluczyć ryzyka biznesowego.

Ale zawsze można ochronić posiadany majątek!

 • Zestaw skutecznych rozwiązań opracowanych przez doświadczonych praktyków z branży nieruchomości oraz najlepszych prawników
 • Forma indywidualnej konsultacji, podczas której możesz zadawać pytania + pełen zestaw informacji w formie pisemnej
 • Indywidualny Plan Zabezpieczający, ułożony specjalnie dla Ciebie i dostosowany do Twoich potrzeb oraz oczekiwań
.

Nieruchomości to świetna inwestycja – ale czy zawsze bezpieczna? No właśnie…

O pewnych zagrożeniach na co dzień się nie myśli. Ale co, jeżeli nie wszystko pójdzie tak, jak zakładaliśmy...? Kilka przykładów: bankructwo firmy, wzrost stóp % i wysokości rat kredytów, problemy z urzędem skarbowym, niesłuszne oskarżenia o udział w karuzeli VAT. To wszystko grozi przejęciem i zlicytowaniem nieruchomości. Co wtedy...?

.

Statystyki nie kłamią:

34 tysiące NIERUCHOMOŚCI

w Polsce zostało zajętych przez prokuraturę

150 tyś. NIERUCHOMOŚCI

komornicy zajęli w Polsce tylko w 2018 roku

zakończonych sprzedażą odbywa się w Polsce każdego roku

10 tyś. LICYTACJI KOMORNICZYCH

Nieruchomości to łakomy kąsek dla wierzycieli, gdyż ciężko jest je schować. O ile instytucje takie jak ZUS, US, komornik czy prokuratura nie mają problemu z odnalezieniem nieruchomości dłużnika, o tyle potencjalny wierzyciel, np. dawny kontrahent, ma trudniejsze zadanie.

Czy aby na pewno?

Otóż NIE. Dobre kancelarie prawne czy agencje detektywistyczne są w stanie w ciągu kilku minut (zza biurka!) ustalić wszystkie nieruchomości zapisane na konkretny numer PESEL czy REGON firmy. Wtedy mamy już prostą drogę do wpisania się na hipotekę danej nieruchomości i doprowadzenia do licytacji komorniczej.

Czy tych zagrożeń da się uniknąć? TAK!

Odpowiednie działania prewencyjne i anonimizujące zminimalizują ryzyko utraty Twojego majątku. Do tego będziesz mógł nim łatwo zarządzać z każdego miejsca na świecie!

Oto co dla Ciebie zrobimy:

Przedstawimy pełen pakiet środków prewencyjnych oraz rozwiązujących już istniejące problemy.

Opracujemy Indywidualny Plan Zabezpieczający dostosowany do Twojej konkretnej sytuacji.

Zaprezentujemy sprawdzone sposoby na bezpieczne kupowanie nieruchomości pod inwestycje.

Czy aby na pewno są to sprawdzone rozwiązania?

TAK – masz na to naszą GWARANCJĘ. Podpisując się pod nimi naszą marką nie ma innej opcji, jak zaoferowanie produktu na najwyższym poziomie merytorycznym.


W opracowanie tych metod zaangażowanych było wiele osób:


- eksperci działający na co dzień w branży nieruchomości,

- prawnicy wyspecjalizowani w antywindykacji,

- doradcy podatkowi,

- a nawet komornicy (choć może nie powinniśmy o tym pisać)!


I tutaj zdradzimy Wam małą tajemnicę: rozwiązania te zostały opracowane na potrzeby własne inwestorów obracających i zarządzających nieruchomościami o wartości kilkudziesięciu milionów złotych. A na takim poziomie nie ma miejsca na błąd.

FAQ – kilka ważnych pytań

Dla kogo są te rozwiązania?


W zasadzie można powiedzieć, że dla wszystkich, którzy już inwestują w nieruchomości lub mają takie plany. A konkretnie dla Ciebie, jeśli:

- chcesz oddzielić działalność zarobkową od posiadanych nieruchomości,

- nie chcesz mieć nieruchomości na siebie, ale jednocześnie chcesz zachować nad nimi pełną kontrolę,

- szukasz optymalizacji podatkowej w zakresie wynajmu i amortyzacji nieruchomości,

- chcesz aby Twój majątek był w praktyce nieosiągalny dla wierzycieli,

- potrzebujesz ograniczyć ryzyko zakazu zbywania nieruchomości na wniosek prokuratury,

- musisz bronić przed krzywdzącym procesem licytacji komorniczej,

- chcesz mieć możliwość sprzedaży, obciążania i zarządzania nieruchomościami będąc poza granicami kraju, 

- albo po prostu chcesz w bezpieczny sposób kupić lub sprzedać nieruchomość. Limit: 30 osób


Liczba konsultacji, jakie zamierzamy przeprowadzić, jest limitowana. W pierwszym terminie będzie to maksymalnie 30 osób. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że osoby udzielające konsultacji mają ograniczone możliwości czasowe. A po drugie nakładając limity chcemy zadbać o naszych Klientów - im mniej osób będzie znało te rozwiązania, tym dłużej będą one w 100% skuteczne i nie zostaną rozpracowane przez organy egzekucyjne.


Czy ta wiedza jest płatna?


Tak. Cena wynosi 2000 PLN. To mniej niż 1/10 kwoty, która została wydana na same tylko konsultacje z ekspertami niezbędne do opracowania tych rozwiązań. O potężnym bonusie w postaci wieloletniego doświadczenia inwestorskiego nawet nie wspominamy.


Kto będzie Moim konsultantem?


Szkolenie będzie miało formę konsultacji online, a po drugiej stronie zasiądzie osoba, która sama inwestuje na dużą skalę w nieruchomości oraz zarządza inwestycjami o wartości dziesiątek milionów PLN. To doświadczony przedsiębiorca i praktyk z krwi i kości, a nie szkoleniowiec powtarzający wyuczone formułki. Będziesz więc mógł spytać swojego konsultanta o rzeczy typowo praktyczne – i otrzymasz praktyczną odpowiedź!

Co otrzymasz kupując te szkolenie:

 • 2 godziny indywidualnych konsultacji online, podczas których możesz pytać o wszelkie kwestie związane z zabezpieczeniem nieruchomości oraz ich bezpiecznym zakupem.
 • Materiały w formie pisemnej, w których znajdziesz wszystkie informacje ze szkolenia oraz schematy działania.
 • W oparciu o przedstawione przez Ciebie informacje opracujemy Indywidualny Plan Zabezpieczający chroniący Twoje nieruchomości – zarówno te, które posiadasz obecnie, jak i te, które zakupisz w przyszłości.
Rezerwuję miejsce

Nasze szkolenie to naprawdę kompleksowa wiedza. Rozwiązania tam przedstawione obejmują różne rodzaje ryzyka:

- niepowodzenie w biznesie i związane z tym zadłużenie,

- podwyższenie stóp % i rat kredytu,

- ewentualne zmiany prawa,

- zajęcia nieruchomości przez prokuraturę w wyniku wplątania w karuzelę VAT,

- licytacje komornicze,

- przypadki oszustw w obrocie gospodarczym,

- a nawet rozwody!

Koncentrujemy się przy tym wyłącznie na praktyce – bez lania wody i bez omawiania banałów, jakie można za darmo znaleźć w sieci. Można więc powiedzieć, że oddajemy w Wasze ręce „samo mięso”, czyli informacje wysoce specjalistyczne, których nie znajdziecie nigdzie za darmo.

Pełen Spokój – pakiet dodatkowy

Ale to jeszcze nie wszystko! Dostając od nas kompletny plan działania możesz zrealizować go sam. Możesz jednak zlecić to nam – i wtedy zajmiemy się wdrożeniem w życie wszystkich rozwiązań, jakie zostały ujęte w Twoim Indywidualnym Planie Zabezpieczającym. Nasi prawnicy i eksperci mogą przystąpić do dzieła i kompleksowo pozałatwiać wszystkie sprawy (oczywiście za dodatkową opłatą).

Kilka przykładowych zagadnień, jakie będziemy poruszać:

 • zagrożenia dla inwestorów i właścicieli firm z tytułu nowych uregulowań prawnych umożliwiających łatwe zajmowanie nieruchomości przez prokuraturę i urząd skarbowy (bez wyroku sądu!)
 • skuteczna anonimizacja nieruchomości przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad posiadanym majątkiem
 • przekazywanie / obciążanie / sprzedaż nieruchomości w sposób praktycznie bezkosztowy i niewymagający Twojej obecności (możesz np. przebywać poza krajem)
 • praktyczne sposoby zabezpieczenia nieruchomości przed zagrożeniami ze strony ZUS-u, urzędu skarbowego i prokuratury
 • optymalizacja i neutralizacja zagrożeń podatkowych (wyłączenie ze sprzedaży VAT, minimalny podatek dochodowy z tytułu najmu lub jego brak)
 • budowanie wartości księgowej spółki w oparciu o aktywa, co ułatwia uzyskanie kredytu na kolejne inwestycje
 • zabezpieczanie nieruchomości przed klasycznymi licytacjami komorniczymi
 • i wiele innych!

Inwestując w nieruchomości po prostu MUSISZ to wiedzieć!

Jak to działa – krok po kroku

Początek

 • Wypełnij ten krótki formularz z danymi i kliknij na przycisk Wyślij.
 • Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h, aby omówić możliwości związane ze szkoleniem. Będziesz mieć wtedy czas na podjęcie decyzji, czy w nim uczestniczyć.
 • Zdecydowałeś się? Super! Teraz ustalimy dogodny dla Ciebie termin konsultacji, a następnie prześlemy link do wpłaty.

Zakończenie

 • Po zakończeniu konsultacji w ciągu maksymalnie kilku dni prześlemy Tobie Indywidualny Plan Zabezpieczający. Możesz zdecydować, czy część lub całość jego realizacji zlecisz nam, czy zajmiesz się tym we własnym zakresie.
 • Jeśli będziesz mieć jeszcze jakieś pytanie uzupełniające, to będziesz mógł / mogła przesłać je do nas mailem.
 • Jeszcze taka mała sprawa: liczymy na Twoja pozytywną recenzję, którą możesz przesłać do nas mailem lub opublikować na fanpage na Facebooku. Dzięki :)

Działamy

 • Kolejny krok to wysłanie przez Ciebie opisu Twojej sytuacji – czy masz już nieruchomości, czy zamierzasz dopiero je zakupić, ile z nich jest zakupionych w kredycie i tak dalej. Te informacje pomogą nam wstępnie przygotować plan ochrony.
 • Przesyłamy Tobie pełne materiały zawierające sprawdzone metody ochrony nieruchomości. Masz więc możliwość dokładnego zapoznania się z nimi.
 • Pora na konsultacje! Masz 2h do wykorzystania na Skype, podczas których możesz pytać naszego eksperta o wszystkie zagadnienia związane z ochroną prawną nieruchomości. Być może pewne kwestie zawarte w przesłanych materiałach okażą się dla Ciebie niejasne, więc będzie okazja o nie dopytać.

A tak na sam koniec, jeśli masz jakieś wątpliwości…

Chcielibyśmy tylko powiedzieć Tobie jedną rzecz: za jedyne 2000 PLN netto dostaniesz kompletne rozwiązania, dzięki którym Twój majątek zgromadzony z takim trudem będzie bezpieczny. Tak, tylko 2000 PLN kontra setki tysięcy lub miliony złotych, które możesz stracić w wyniku nieprzewidywalnych dziś problemów.

Sam pomyśl, czy to się opłaca i czy warto.

Zapisy na szkolenie

Sprawa jest prosta: wypełnij ten krótki formularz z danymi i kliknij na przycisk Wyślij. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h i ustalimy termin konsultacji. Nie musisz teraz za nic płacić, możesz tylko zarezerwować sobie miejsce. A przypominamy, że na ten moment przewidzieliśmy tylko 30 uczestników!

.